TERMOLOFT: НА ПУЛЬСІ З ІННОВАЦІЯМИ

Бренд утеплювачів TERMOLOFT на українському ринку з 2017 року. За цей короткий період нам вдалося отримати прихильність українських виробників, багато з яких стали нашими постійними клієнтами. Також ми отримали більше 5 позитивних публікацій у друкованих та онлайнових фахових ЗМІ і презентували ринку 2 формати утеплювача – Termoloft active та Termoloft basic. Коротко в цифрах про наші маленькі досягнення.

Трохи детальніше зупинимося на форматах утеплювача TERMOLOFT. Відразу відзначимо їхні відмінності.

По-перше, це сезонність. TERMOLOFT active – ідеальний варіант для зими. Він комфортний при низьких температурних режимах та великій кількості опадів. При розробці утеплювача TERMOLOFT враховані особливості експлуатації в екстремальних умовах. За рахунок цього він чудово підходить для виготовлення лижних костюмів, курток, комбінезонів, рукавиць для зимових видів спорту та активного відпочинку.

Використання TERMOLOFT active у такому одязі допомагає зменшити показник ваги одягу та об’ємність. Завдяки цьому одяг стає більш зручним та комфортним. Формат TERMOLOFT basic – рекомендуємо для весняного та осіннього одягу для погоди з помірною кількістю опадів.

По-друге, це фасони одягу. TERMOLOFT active орієнтується на різноманітні фасони курток та пуховиків, також відмінно підходить для спортивного одягу та лижних костюмів, дитячого одягу та туристичного інвентарю. Формат TERMOLOFT basic призначений для пальт, плащів, утеплених піджаків, жилетів та легких весняних курток.

По-третє, це характеристика водонепроникності. Вона характерна лише для формату TERMOLOFT active.

TERMOLOFT active складається з лінійки щільностей 100, 150, 200, 300 г/м2. Формат TERMOLOFT basic представлений лише однією щільністю 60г/м2.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!